Dobrovolník

Vítáme pomoc každého dobrovolníka. Můžete jím být právě, Vy – maminka na rodičovské dovolené, aktivní babička či dědeček, student, ….

Chci pomáhat:

S čím mohu pomoci: pomáhat s činností provozu centra, pomoc při organizaci jednorázových akcí, vedení aktivit pro rodiče s dětmi nebo samotné děti,  doučování dětí, hlídání dětí, údržbářské práce, apod.

Co Vám dobrovolnictví u nás přinese: dobrý pocit z dobrého skutku, nové přátelské vztahy, nové zkušenosti a dovednosti, profesní kontakty, pocit užitečnosti, …

Jak se stát v D8 dobrovolníkem: Máte nutkavý pocit, že chcete pomáhat bez nároku na honorář? To je dobrý začátek. Po té je nutné si zodpovědět na následující otázky: Proč se chci stát dobrovolníkem a jaká jsou má očekávání? Kolik času mohu této činnosti věnovat? Mám nějaké speciální dovednosti, schopnosti či zkušenosti, které mohu při své činnosti využít?  Pokud jste po zodpovězení výše uvedených otázek zjistili, že nám máte čím přispět a pomoci, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi potkáme a probereme možné způsoby a varianty dobrovolnictví u nás …

Lektor

Vhodné pro studenty, praktikanty a nadšence, co rádi pracují s dětmi a mládeží. Odměna Vás nemine. Pro více informací nás kontaktujte, budeme se těšit na spolupráci s Vámi.

Sponzor a dárce

Rozhodli jste se, že chcete finančně přispět na činnost našeho centra? Jsme moc rádi, že nám pomůžete naplňovat naše poslání.

Finančně podpořit nás můžete hned několika způsoby. Buď skrze výše uvedený sbírkový účet, nebo v rámci darovací smlouvy. Není nic lehčího, než nás kontaktovat. Rádi se s Vámi osobně setkáme a probereme všechny možné varianty.

Dobrá zpráva pro Vás – dárci mohou uplatnit daňová zvýhodnění dle zákona č. 586/1992 Sb., zákona o daních z příjmu v platném znění:

Fyzické osoby – § 15, odst. 5, zák. č. 586/1992 Sb., o daních z příjmu v platném znění
Právnické osoby – § 20 odst. 8 a § 34 zák. č. 586/1992 Sb., o daních z příjmu

Nově můžete přispět i platbou kreditní kartou nebo PayPal.

Rychlý příspěvek

Přispějte na provoz Centra D8 a pomozte efektivně těm, kteří to skutečně potřebují. I malý příspěvek může hodně pomoci.

Osobní údaje plátce

Výše daru: 100Kč