Aktuality

Aktivity a kurzy


Pro dětiVyberte si "to pravé ořechové" pro vaše dítě z našich kurzů, příměstských táborů či jednorázových akcí a hurá do Centra D8!

V kurzech má každý nárok na ukázkovou hodinu. Přihlaste se na daný kurz, přijďte na 1. hodinu - pokud se Vám hodina nebude z jakéhokoliv důvodu líbit - odcházíte a nic neplatíte. V opačném případě zaplatíte danou částku a v kurzu pokračujete.

Na všechny kurzy je možné se přihlásit i v průběhu roku.

Hudba pro radost z. s. Evy Klesové, provozující YAMAHA hudební programy

 • V nabídce máme hudební programy pro miminka již od 4 měsíců, děti, dospělé i seniory (dospělí a senioři jen ve vybraných městech).
 • Nabízíme program rozvíjející děti po všech stránkách, s důrazem na hudební cítění.
 • Učíme hravou formou ve skupinách.
 • Používáme vlastní, krásně zpracované materiály.
 • Výuku vedou školení lektoři s certifikací.
 • Do výuky zařazujeme různé hudební žánry.
 • Nejmenším dětem nabízíme poslech skladeb, jednoduché písně a básně, pohybové a rytmické hry, hru na hudební nástroje a výtvarně – pracovní činnosti.
 • Naše kurzy mimo jiné posilují sociální vazby dětí, procvičují jejich jemnou a hrubou motoriku, působí jako prevence specifických poruch učení i svalových dysbalancí.
 • Při pravidelné docházce se prokazatelně rozvíjí fantazie a inteligence.
 • Máme léty propracovanou a prověřenou metodiku, i tak neustále pracujeme na tom, aby všechny naše programy byly aktuální.
 • Systém škol má jednotný koncept, tradice Hudební školy YAMAHA sahá až do roku 1954 – Japonsko, v ČR je od roku 1994 – 25 let, v našem regionu je od roku 2009 – 10 let.

To vše můžeme nabídnout jen díky milým, kreativním a zkušeným lektorkám, a hlavně díky tomu, že nás to baví! ?

… lepší než všechna slova, je přijít si hodinu nezávazně vyzkoušet…

 

Výuka v Centru D8 o.p.s. Kralupy


každé úterý:   

od 16:00 do 16:45 První krůčky k hudbě 2 (2,5 – 4 roky)


každý čtvrtek:

od 9:30 do 10:15 Robátka (4 – 18 měsíců)

od 10:30 – 11:15 První krůčky k hudbě 1 (1,5 – 2,5 roku)


Přihlásit se

Kurz určený pro děti 3 – 6 let

Taneční výchova je základem pro všechny pohybové aktivity. Děti si formou hry osvojují správné držení těla, koordinaci, prostorové a hudební cítění,vnímání rytmu, poznávají a ovládají jednotlivé části těla, pracují s dechem. Dále se učíme koncentraci na skupinovou i individuální práci, z čehož vyplývá, že tanec není pouze pohybová činnost, ale i mentální, díky níž dítě rozvíjí svoji fantazii a osobnost vůbec.

Hudebně pohybová výchova  rozvíjí funkce pravé a levé hemisféry jako prevence specifických podob učení a chování. Melodie rozvíjí intelekt, rytmus rozvíjí vůli a harmonie pomáhá vytvářet emociální bázi lidské bytosti.

Věk 3 až 6 let je velmi vhodným obdobím vývoje dítěte, kdy je možno položit základy pozitivního vztahu k tělesné, pohybové a taneční kultuře. Během kurzů se podle věkové skupiny v různých úrovních náročnosti lektorka zaměřuje na základní principy v tanci, děti získávají základy klasického, lidového i moderního tance.

Kurzy probíhají:

každé pondělí od 16:30 – 17:15 h

Lektor: Iveta Jirasová

– hudba a tanec jsou jejími celoživotními koníčky. Již několik let vede také TŠ Rasha, která se zabývá výukou orientálního tance, jehož je certifikovanou lektorkou.

Počet lekcí v kurzu: 15

Délka lekce: 45 minut

Počet účastníků: 6 až 10

Tanečníci potřebují vhodné, pohodlné, přiléhavé oblečení – ideální taneční dres (kvůli snadnější kontrole správnosti provedení cvičení), cvičky s měkkou podrážkou. Na hodinu přichází se sepnutými vlasy, bez šperků a jiných doplňků.

Cena kurzu: 1. pololetí 2019 – 2020      1 440,- Kč (16 lekcí) – 90,- Kč/lekce

Přihlásit se

Kurz určený pro děti od 3 let

Malování a kreslení je tvůrčí emocionální aktivita spojená s pravou stranou mozku. Výtvarná výchova podporuje kognitivní rozvoj a přispívá k rozvoji nervových spojů, které připravují mozek k učení. Dítě přemýšlí při výběru barev, vzorů a designů a postupně si osvojuje i složitější techniky.

Držení výtvarných pomůcek, práce se štětcem nebo kreslení s pastelkami napomáhají k růstu jemné motoriky u malých dětí. Tyto činnosti jsou nezbytné pro rozvíjení zručnosti, kterou děti budou potřebovat pro psaní.

Kurz probíhá: každé pondělí od 16.30 do 17.30 hod

Lektor: Simona Fidlerová

Počet lekcí v kurzu: 16

Délka lekce: 60 minut

Počet účastníků: 5 až 10

Cena kurzu: 1. pololetí 2019 – 2020      1 760 Kč (16 lekcí) – 110,- Kč/lekce

Přihlásit se

Přijďte načerpat vědomosti i inspiraci na aktivity, které s Vaším miminkem můžete dělat doma a které ho přirozeně podpoří ve zdravém rozvoji. Kurz je vytvořen vývojovými psycholožkami a autorkami bestsellerů Lindou Acredolo, PhD. a Susan Goodwyn, PhD.

Témata:
1. Úvod do psychomotorického vývoje miminka – úvodní lekce s informacemi pro rodiče, praktickými ukázkami i příklady ze života s miminkem.
2. Jak miminka poznávají svět (intelekt) – o překvapujících schopnostech, které Vaše děťátko má, a o tom, jak mu pomoci v jeho rozvoji. Zaměřeno na intelektuální rozvoj.
3. Jak miminka začínají komunikovat (komunikace) – rozvoj komunikace u dítěte záleží do velké míry na tom, jak s ním komunikuje jeho okolí. Dozvíte se, jak se komunikace rozvíjí a co je pro její rozvoj důležité.
4. Zábava na bříšku 1 (chytré hraní) – jak proměnit chvíle strávené na bříšku v čas aktivního rozvoje pro Vaše miminko. Praktické ukázky činností s miminkem, které si rodiče mohou hned vyzkoušet.
5. Zábava na bříšku 2 (chytré hraní) – jak proměnit chvíle strávené na bříšku v čas aktivního rozvoje pro Vaše miminko. Praktické ukázky činností s miminkem, které si rodiče mohou hned vyzkoušet.
6. Podívej se a pozoruj (zrakové vnímání) – zrak není automatická schopnost, kterou získáváme hned po narození. Umět správně zaostřit na určitý předmět a vnímat viděný obraz, to vše vyžaduje cvik. Kurz seznamuje maminky s vývojem zraku dítěte od narození do 6 měsíců spolu se všemi dovednostmi, které s postupným vývojem zraku souvisí.
7. Zábava na bříšku 3 (chytré hraní) – jak proměnit chvíle strávené na bříšku v čas aktivního rozvoje pro Vaše miminko. Praktické ukázky činností s miminkem, které si rodiče mohou hned vyzkoušet.
8. Zábava na bříšku 4 (chytré hraní) – jak proměnit chvíle strávené na bříšku v čas aktivního rozvoje pro Vaše miminko. Praktické ukázky činností s miminkem, které si rodiče mohou hned vyzkoušet.

Kurz probíhá: každé pondělí od 14:30 – 15:15 h

Lektor: Lucie Tichá

Počet lekcí v kurzu: 15

Délka jedné lekce: 45 minut

Počet účastníků: 6 až 8

Cena kurzu: 1. pololetí 2019 – 2020       2 025,- Kč (15 lekcí) – 135,- Kč/lekce

Přihlásit se

Miminko je úžasná lidská bytost, která má nepředstavitelný potenciál. Míra jeho rozvoje bude záležet na prostředí, ve kterém vyrůstá. Vzhledem k tomu, že emoce i kognitivní funkce se rapidně rozvíjí ihned po narození (některé zdroje spekulují i o rozvoji ještě dříve) je prostředí, které dítě obklopuje nedocenitelně důležité pro jeho přirozený rozvoj.

Každá lekce má zábavné téma a zároveň se při tomto tématu rozvíjí i některé dovednosti, které se batolátka v tomto věku učí. V každé lekci je s dětmi i medvídek BeeBo a při zábavných aktivitách děti postupně zapojují do poznávání všechny smysly. Lekce jsou nabízeny buď jako celek, nebo jednotlivě.

Témata:

 1. Úvod do psychomotoriky batolete
 2. Dobrodružství venku – poznávám přírodu i své schopnosti
 3. Podmořská dobrodružství – učím se sebekontrole
 4. Náš duhový svět – učím se barvy
 5. Pozor, jedu! – cesta jak dovést dítě ke spolupráci
 6. Hurá na nočník – učím se chodit na nočník
 7. Mňam – etiketa pro batolata
 8. Raz, dva, tři – učím se počítat
 9. Miminko a já – učím se hrát si s malým sourozencem

Kurz probíhá: každé pondělí od 10:00 – 10:45 h

Lektor: Lucie Tichá

Počet lekcí v kurzu: 15 lekcí

Délka lekce: 45 minut

Počet účastníků: 6 – 10 účastníků

Cena kurzu: 1. pololetí 2019 – 2020 2 025,- Kč (15 lekcí) – 135,- Kč/lekce

Přihlásit se

Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob, jak se dorozumět s vaším dítětem ještě před tím, než je schopné mluvit. Program Baby Signs je prvním a nejrozšířenějším programem znakování – je založen na vědeckých výzkumech doktorek Acredolo a Goodwyn a obsahuje důkladně a odborně propracovanou metodiku a výukové materiály pro rodiče i pro děti.

Další informace

Na kurzu Znakujeme se zpěvem a hrou I a II. spolu s medvídkem BeeBo se vaše dítě učí komunikovat pomocí znaků při hře a veselých písničkách v rámci tématu dané lekce. V kurzu se střídají aktivity rozvíjející pohyb, smyslové vnímání, řeč i sociální dovednosti. Metodika vytvořená pro děti ve věku od 6 do 30 měsíců zajistí, že děti kurzy baví, udrží si při nich pozornost a rozvíjí si celkové psychomotorické dovednosti.

Témata lekcí

Znakujeme se zpěvem a hrou I.: U jídla, Před spaním, Koupání, Oblékání, Zvířátka, V parku

Znakujeme se zpěvem a hrou II.: Pocity, Venku, Na farmě, Bezpečnost, V zoo, Narozeniny

Kurz je určen pro rodiče s dětmi ve věku od 6 do 30 měsíců.

Kurz probíhá: každé pondělí od 11:00 – 11:45 h

Lektor: Lucie Tichá

Počet lekcí v kurzu: 12 lekcí

Délka lekce: 45 minut

Počet účastníků: 4 -6 účastníků

Cena kurzu: 1. pololetí 2019 – 2020  1 800,- Kč (12 lekcí) – 150,- Kč/lekce

V ceně kurzu je CD se zpěvníčkem, dvě leporela – Moje první znaky a Moje další znaky, DVD Moje první znaky a laminovaný přehled znaků – (vše v plyšovém batůžku) + pracovní listy

Přihlásit se

Během roku připravujeme pro veřejnost několik jednorázových akcí, jak pro děti, tak pro dospělé.

Na všechny akce se můžete hlásit přes rezervační systém, na telefonu 734 621 386 nebo e-mailu: kralupy@centrumd8.cz

Rozpis jednorázových akcí

 Rozloučení se školním rokem    12. 6. 2019
 Týden otevřených dveří 16. 9. – 20. 9. 2019
 Lampionový průvod     7. 11. 2019
 Mikulášská nadílka     4. 12. 2019

Vstupte do světa zvířátek a pomocí jednoduchých cvičení poznejte jejich svět! Během 45 minut si s odvážnými pozorovateli vyzkoušíme pohyby zvířat,naučíme se pár písniček a básniček, vyrobíme si něco pěkného a zkusíme si i opičí dráhu. Vhodné pro děti 12 – 18 m.

Kurz probíhá: každé pondělí od 9:00 – 9:45 h

Lektor: Lucie Tichá

Počet lekcí v kurzu: 15 lekcí

Délka lekce: 45 minut

Počet účastníků: 6 – 10 účastníků

Cena kurzu: 1. pololetí 2019 – 2020  1 650,- Kč (15 lekcí) – 110,- Kč/lekce

Přihlásit se

Pro dospělé


Nabízíme nejen dlouhodobé kurzy, ale i různé masáže či poradnu. Vyberte si to pravé právě pro Vás!


Do kurzů se můžete zapsat i v průběhu roku. Záleží přeci jen na nás, na co se cítíme!


Taichi

– dlouhodobé cvičení Taichi uvolňuje stres a je prevencí mnoha nemocí, např. snižuje hladinu tuků v krvi (hyperlipidemie), zpomaluje řídnutí kostí (osteoporóza), zlepšuje funkci srdečně-cévního systému (prevence a rekonvalescence kardiovaskulárních chorob), synchronizuje a zlepšuje mozkovou činnost a jejím prostřednictvím působí na zlepšení a soulad funkcí ostaních systémů v organizmu. Hluboké přirozené dýchání stimuluje činnost orgánů umístěných v břišní dutině a při správném provádění cviků přispívá i ke zlepšení látkové výměny a zásobování organizmu krví a kyslíkem. Nelze opomenout ani příznivý vliv cvičení na kloubní a svalový systém a řadu dalších, i chronických onemocnění.

Toto cvičení Vás celkově posílí, příznivý dopad má především na:
•  klid, soustředění, zvládání stresových situací
•  získání nové energie
•  posílení imunitního systému
•  zmírnění bolesti zad, kolen a kyčlí
•  zdravý spánek
•  snížení krevního tlaku

Přijďte se seznámit s několik set let starým čínským uměním, které kombinuje přesné pohyby těla s hlubokým soustředěným dýcháním a využíváním vnitřní energie. Všichni jste vítáni bez ohledu na věk a tělesné nadání. Cvičíme pro radost a zdraví!

Náplň kurzu:
Základní postoj a techniky dýchání Wu-ťi kung, výuka sestavy navíjení hedvábného vlákna, úvod do sestavy 13 forem, osobní přístup při výuce a opravování pozic
Ideální je doma denně opakovat!

Kurzy probíhají:
Taichi začátečníci:
 každé úterý od 18:00 – 19:00 h
Taichi pokročilí: každé úterý od 19:45 do 21:15 h

Lektor: Jan Pischnoth
Student Taiji Akademie Praha pod vedením  Ši-fu Radka Koláře (osobním žákem mistra Zhu Tiancaie, který je jedním ze čtyř “Buddhových bojovníků”) a Petrem Donátem (osobním žákem Radka Koláře). V roce 2010 absolvoval  studijní pobyt v Číně pod vedením mistra Zhu Tiancaie a každoročně navštěvuje jeho semináře v Taiji Akademii Praha.

Počet lekcí v kurzu:
 začátečníci 17, pokročilí 17

Délka jedné lekce: začátečníci 60 minut, pokročilí 90 minut

Počet účastníků: 6 až 10

Cena kurzu: pokročilí 2 550,- Kč (tj. 150 Kč/90 minut), začátečníci 2 040,- Kč (tj. 120 Kč/60 minut).

Kurzovné lze zaplatit ve 2 splátkách (pokročilí 2 x 1 425,- Kč, začátečníci 2 x 1 140,- Kč)

Kurzovné za neodchozené lekce je nevratné (vracíme část pouze v případě dlouhodobé nemoci).

Přihlásit se
Vyvážené přírodní kompozice působí blahodárně na výživu a stav pokožky budoucí maminky, zlepšují elasticitu a prokrvení podkožního vaziva, aby nedocházelo k tvorbě strií, posilují dělohu a svými jedinečnými vůněmi se podílejí na stabilizaci emočních výkyvů, které těhotenství často doprovázejí.

Aromaterapeutická těhotenská masáž
 • vyvolává tělesné uvolnění, a tak ulevuje od stresu
 • zmírňuje únavu díky zlepšení krevního oběhu a zásobování tkání krví
 • odstraňuje otoky, protože zlepšuje mízní oběh
 • ulevuje od napětí a ztuhlosti zádových svalů, břicha a končetin

Specifický přínos aromaterapeutické těhotenské masáže:
 • aromaterapie je neinvazivní
 • žena dostává individuální péči
 • připraví ženu na změny, které probíhají v jejím těle
 • napomáhá správnému zažívání
 • pomáhá čelit stresu
 • povzbuzuje imunitní systém
 • zlepšuje krevní oběh
 • zvyšuje pružnost pokožky a napomáhá předcházení strií
 • připraví tělo na porod
 • podporuje hluboký zážitek z uvolnění

Masérka:
 MVDr. Iva Kubíková
Cena: 550,-/90 min
Na masáž je nutné se objednat na tel. čísle 734 621 386 nebo kralupy@centrumd8.cz

V případě, že se dlouhodoběji potýkáte s nepříjemnými pocity, nejistotami, řešíte vztahové problémy, problémy v zaměstnání nebo máte potíže s komunikací a nevíte si s nimi rady, neváhejte se na nás obrátit. Naši pomoc můžete vyhledat i v situacích, kdy máte podezření, že se u Vás nebo Vašich blízkých rozvíjí závažnější psychické onemocnění, jako je závislost, deprese nebo schizofrenie.

Mgr. Jan Martínek – psychoterapeut                                          

Vystudoval Filosofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor Sociální práce. Dále absolvoval pětiletý psychoterapeutický výcvik ve skupinové terapii SUR a v současné době pracuje šestým rokem na pozici ředitele České asociace pro psychické zdraví.

Přes 10 let se věnuje individuální i skupinové psychoterapii.

Na psychoterapii je nutno se objednat na tel. čísle: 777 783 159

 

Více zde: 

Seminář pro rodiče, kde se dozvíte více:

 • o emocích,
 • o emoční inteligenci, kdy, jak a proč jí rozvíjet, dále
 • o typech vrozeného charakteru pozorovatelného, již v prvních měsících života,
 • co je důležité při tvorbě bezpečné vazby s Vaším miminkem, a
 • jak řešit problémové situace.

Obsah je zaměřen na rozvoj dětí od narození do 3 let. Seminář je veden interaktivní a zábavnou formou, ve které nechybí ani diskuze a praktické příklady, jak uvést teorii do běžných životních situací s miminkem a batolátkem.

Lektor semináře: Lucie Tichá

Datum konání: pondělí 29. 4. 2019

Délka semináře: 1,5 až 2 hodiny

Cena semináře: 390 Kč (včetně pracovního sešitu 28 stran, který obsahuje teorii i praktická cvičení a pomůže Vám využívat nově nabyté informace v praxi)

Přihlásit se

Pokud se Vám bude první seminář líbit, máte možnost se zaregistrovat na pokračovací seminář:

„Rozvoj EQ u dětí do 3 let – rozšířená témata výchovy“

Datum konání: pondělí 13. 5. 2019

Cena semináře: 290 Kč

Přihlásit se

Rodiče se seznámí s metodou zpracovanou doktorkami vývojové psychologie Lindou Acredolo, PhD. a Susan Goodwyn, Phd., která se úspěšně rozšířila z USA do dalších zemí světa.

Metoda nabízí jednoduché tipy, jak začít s učením na nočník a zajistit, aby si dítě udrželo zájem a motivaci během celého procesu.

Rodiče se dále dozví, kdy poznat, že je na nočník dítě připravené, jak dosáhnout úspěchu, jak potřebu na nočník vyjádřit, když dítě ještě nemluví. Koncept je určen pro děti do jednoho roku s cílem úplného odstranění plenek nejpozději do dvou let, ale metoda je efektivní i pro starší děti.

Lektor: Lucie Tichá

Datum konání: úterý 7. 5. 2019, od 17:00h

Délka semináře: 1,5 hodiny

Cena semináře: 390kč (včetně knihy Hurá na nočník)

Přihlásit se

Příměstské tábory


Filmové léto 2019

Témata a plány táborů podle nejúspěšnějších animovaných filmů za uplynulý rok!

Tábory jsou určeny pro děti od 5 – 11 let a probíhají vždy od 8:00 – 16:00 h   (po domluvě od 7:00 h)

Cena turnusu: 2 100 Kč

(cena zahrnuje: dopolední a odpolední svačiny, obědy, pitný režim po celý den, zkušené lektory, materiál na výtvarku a tvoření, celodenní výlety, odměny pro děti apod.)

FILMOVÉ LÉTO 2019

Témata a plány táborů podle nejúspěšnějších animovaných filmů za uplynulý rok!

Tábory jsou určeny pro děti od 5 – 11 let a probíhají vždy od 8:00 – 16:00 h   (po domluvě od 7:00 h)

Turnusy:


1. turnus „PRAČLOVĚK“ (8. 7. – 12. 7. 2019)

Pohádkový příběh z doby, kdy po naší zemi kráčela prehistorická zvířata. Hlavním hrdinou je neohrožený jeskynní muž Dug, který se se svým nejlepším čtyřnohým přítelem Čenichem snaží uchránit svůj domov a kmen před velkou hrozbou.

Přihlásit se

2. turnus „HOTEL TRANSYLVANIA 3: PŘÍŠERÓZNÍ DOVOLENÁ“ (15. 7. – 19. 7. 2019)

S naší oblíbenou rodinkou strašidel se vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu.

Přihlásit se

3. turnus „PŘÍBĚH KOČEK“ (22. 7. – 26. 7. 2019)

Jsou především líné a všechno mají na háku, ale i kočky mají velká srdce, mají své legendy a dny, kdy zažívají neuvěřitelně věci. Jedno takové nevšední a doslova velkolepé dobrodružství zažijí v tomto turnusu.

Přihlásit se

4. turnus „PŘÍŠERKY Z VESMÍRU“ (29. 7. – 2. 8. 2019)

Pokud jste si mysleli, že ve vesmíru je život, měli jste samozřejmě pravdu. Na dohled modré planety krouží obrovský mezihvězdný křižník plný mimozemšťanů všemožných tvarů, velikostí a se zcela nahodilým počtem očí, uší nebo rukou.

Přihlásit se

5. turnus „SHERLOCK KOUMES“ (5. 8. – 9. 8. 2019)

Sherlock Koumes líčí největší případ sádrové verze legendárního detektiva. Kdo jiný by měl vyšetřovat hromadné mizení zahradních trpaslíků?

Přihlásit se

6. turnus „ASTERIX A TAJEMSTVÍ KOUZELNÉHO LEKTVARU“ (12. 8. – 16. 8. 2019)

Tajemství síly obyvatel malé galské vesničky se ukrývá v kouzelném lektvaru. Recept na jeho výrobu pečlivě střeží druid Panoramix.

Přihlásit se

7. turnus „YETI: LEDOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ“ (19. 8. – 23. 8. 2019)

Je opakem legendy o yetim, protože na našem turnusu bude mladý bystrý yeti Migo objevat svět pidinožek = lidí (yeti s malou nohou). Veselý týden o přátelství, odvaze a radosti z objevování nových věcí.

Přihlásit se

8. turnus „ÚŽASŇÁKOVI 2“ (26. 8. – 30. 8. 2019)

Oblíbená rodina superhrdinů. Avšak tentokrát je hlavní hvězdou Helen, zatímco Bob zůstal v domácnosti a pomáhá Violet a Dashovi zvládat každodenní nástrahy „normálního“ života.

Přihlásit se

Cena turnusu: 2 100 Kč

(cena zahrnuje: dopolední a odpolední svačiny, obědy, pitný režim po celý den, zkušené lektory, materiál na výtvarku a tvoření, celodenní výlety, odměny pro děti apod.)

Denní režim tábora (s ohlédnutím k situaci)

 • 7. 30 – 8.00 h převzetí dětí
 • 8.00– 9.00 h přivítání, rozcvička pomocí pohybových her či písniček, povídání, jak bude probíhat táborový den, příprava apod.
 • 9.00 – 9.30 h svačina
 • 9.30 – 12.00 h řízená činnost (tvoření, hry, procházka do okolí s programem, plnění úkolů, soutěže, apod)
 • 12.00 – 12.45 h oběd v Bowling restauraci, ulice U Dýhárny, cca 15 minut od Centra D8),
 • 13.00 – 14.00 h klidové činnosti (malování, povídání, sdílení nápadů, hraní stolních her, filmy apod, vždy dle výběru dítěte)
 • 14.00 – 15.00 h řízená činnost (na zahradě Centra D8 soutěže, tvoření, hry, plánovaný program …)
 • 15.00 – 15.15 h svačina
 • do 16 h volné činnosti – hry a činnosti dle volby dětí

Informace pro přihlášení:

Na všechny tábory je potřeba se hlásit přes náš rezervační systém. Po přihlášení obdržíte registrační email, jehož součástí bude 1) faktura, 2) Závazná přihláška, 3) Prohlášení zákonných zástupců, 4) Pokyny pro rodiče

 1. Faktura – zálohu ve výši 1 000,- Kč je potřeba uhradit do 14 dnů od registrace na příměstský tábor, touto platbou máte zajištěnou rezervaci. Zbytek částky uhradíte nejpozději do 14 dnů před nástupem na tábor. Platby můžete provádět převodem na účet nebo v hotovosti na recepci AZ Centra. Číslo účtu i variabilní symbol je součástí registračního emailu.
 2. Závazná přihláška – přihlášku je potřeba doručit také do 14 dnů po registraci. Přihlášku vyplní a podepíšou zákonní zástupci. Do centra ji můžete poslat emailem (oskenovanou a podepsanou), poštou nebo osobně donést.
 3. Prohlášení zákonných zástupců – je potřeba donést v den nástupu na příměstský tábor spolu s kopií kartičky pojišťovny.
 4. Pokyny pro rodiče – seznam věcí potřebných na tábor

Minimální počet dětí na táboře je 7. V případě nenaplnění, si vyhrazujeme právo tábor zrušit. Pokud se tábor zruší bude vrácena záloha ve výši 1 000,- Kč.

Průběh všech táborů můžete sledovat na našem Facebooku Centrum D8 Kralupy, kam každý den vkládáme nové fotografie, sdílejte, lajkujte 🙂