Kariéra

Pobočka Kralupy

                    vypisuje výběrové řízení

na pozici Koordinátor/ka

Náplň práce:

  • Vedení a organizace kralupské pobočky
  • Příprava a realizace volnočasových a vzdělávacích aktivit
  • Vedení týmu
  • Administrativa spojená s poskytováním služeb a aktivit
  • Komunikace s klienty

Požadavky:

  • Praxe v oboru – výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Ochota učit se novým věcem
  • Kreativita
  • Schopnost práce v týmu
  • Zodpovědnost a samostatnost
  • Uživatelská schopnost ovládání PC
  • Bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Kladný vztah k dětem
  • Kurz chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky (kód 69-017-M ze dne 7. 4. 2017 udělené MPSV) – výhodou

Nabízíme:

  • Pracovní úvazek – dle domluvy
  • Možnost podílet se na tvorbě a koncepci organizace
  • Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost práce částečně na home office
  • Zaměstnanecké benefity

Práce je vhodná pro maminky na RD nebo po RD.

Své životopisy a motivační dopis zasílejte do 15. 1. 2021 na email: kralupy@centrumd8.cz kontaktní osoba: Eva Klesová

Předpokládaný nástup: únor 2021

Dále hledáme spolupracovníky na tyto pozice:

  • Lektor příměstského tábora (červenec, srpen)
  • Lektor kurzu „Logohrátky“
  • Lektor kurzu „Jóga pro děti“

Máte-li nápad, jakým způsobem byste se chtěli a mohli zapojit do provozu Centra D8, neváhejte nás kontaktovat na 734 621 386 či kralupy@centrumd8.cz

Pobočka Roudnice

Hledáme spolupracovníky na tyto pozice:

  • Pro naší již zaběhnutou a spolehlivě fungující sociální službu „KLÍČ“ pro rodiny v krizi, která již několik let působí v Roudnici nad Labem hledáme nového člena týmu na pozici psycholog/psycholožka.

  • Pro náš nový projekt, který startujeme v Litoměřicích hledáme kolegu, nebo kolegyni na pozici psychologa/psycholožku. Projekt se specializuje na pomoc rodinám v krizi pomocí postupů  komunitní sociální práce. Pokud Vás tedy oslovuje zkoušení nových věcí, budování a rozvoj v počátcích projektu, obsazujeme pozici psycholog/psycholožka.