Kariéra

Pobočka Kralupy

Hledáme spolupracovníky na tyto pozice:

  • Pečující osoba v Dětské skupině

Náplň práce:

  • Péče o děti od 18 měsíců do 4 let
  • Příprava a realizace aktivit pro danou věkovou skupinu
  • Administrativa spojená s poskytováním služeb
  • Komunikace s klienty

Požadavky:

  • Kladný vztah k dětem dané věkové skupiny
  • Pedagogické, zdravotní, sociální vzdělání – výhodou
  • Hudební nadání – výhodou
  • Praxe v oboru – výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Kreativita
  • Kladný vztah k novinkám z oblasti pedagogiky a psychologie
  • Schopnost práce v týmu
  • Zodpovědnost a samostatnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Uživatelská schopnost ovládání PC
  • Bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost

Nabízíme:

  • HPP – plný úvazek (ranní, odpolední směna)
  • HPP – poloviční úvazek (dopolední směna)
  • Možnost podílet se na tvorbě a koncepci organizace
  • Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí

Své životopisy doplněné fotografií a motivační dopis zasílejte do 20. 9. 2019 na email: centrumd8kralupy@email.cz Kontaktní osoba: Eva Klesová
Předpokládaný nástup: říjen 2019

  • Lektor příměstského tábora (červenec, srpen)
  • Lektor kurzu „Logohrátky“
  • Lektor kurzu „Jóga pro děti“

Máte-li nápad, jakým způsobem byste se chtěli a mohli zapojit do provozu Centra D8, neváhejte nás kontaktovat na 734 621 386 či kralupy@centrumd8.cz

Pobočka Roudnice

Máte-li nápad, jakým způsobem byste se chtěli a mohli zapojit do provozu Centra D8, neváhejte nás kontaktovat na 775 579 735 či roudnice@centrumd8.cz